Wallace Stevens Curt Asker

477934

STEVENS, Wallace: 11 dikter av Wallace Stevens, 12 etsningar av Curt Asker, signerade Curt Asker, 13/100, Gedins förlag 1992, originaletui

Wallace Stevens Curt Asker

Budhistorik (11 bud)
3414508
3414418
1 400
3414507
1 300
3414418
3414505

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.