Rune Hagberg tusch

477933

RUNE HAGBERG (1924-2015): "Stråk", del 37 av 53. Objekt, tuschteckning i låda av plexiglas, numrerad XXXVII, monogramsignerad ā tergo RH, installation på olsson grafik februari 1989, lådans mått, ca 42x46 cm

Monter 5

Rune Hagberg tusch

Budhistorik (8 bud)
3406829
3405598
3 400
3405597
3405596
2 800
3405595

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.