Hörnskåp 1700-tal

477932

HÖRNSKÅP, 1700-tal, furu, senare understycke med balusterformade ben, invändigt med hyllor, höjd ca 142, 71x50 cm, nyckel finns

Slitage, senare benställing

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Rum 20

Hörnskåp 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
3413613
650
3413612
600
3413205
500
3412205
450
3411967

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.