Oljemålning

477928

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1900-tal): Figurscen, olja på plankor, ca 60x130 cm

Pannå med sprickor

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3410133
850
3406938
3405561
750
3405561
650
3406937
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.