Hans J Wegner

477923

HANS J WEGNER, fåtölj, modell GE-290, Getama Gedsted, Danmark, 1900-talets mitt, ek, klädsel i brunt tyg, bär tillverkarens stämpel, höjd ca 67 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 4

Hans J Wegner

Budhistorik (35 bud)
3414358
8 000
3414357
7 800
3414353
7 600
3414349
7 400
3414343
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.