Josef frank säng

477922

JOSEF FRANK, enkelsäng, för firma Svenskt Tenn, mahogny, bäddmått ca 91x193 cm

Fanérskador, slitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 20

Josef frank säng

Budhistorik (5 bud)
3408158
1 300
3404998
3408157
3404998
3404997
500

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.