Mårten Andersson färglitografi

477904

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Figurkomposition, signerad Mårten A, 83/300, färglitografi, 60x43 cm

Fack 24

Budhistorik (16 bud)
3414395
1 900
3414277
1 800
3413537
1 700
3412919
1 600
3411553

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.