Josef Jungwirth

477903

JOSEF JUNGWIRTH (1869-1950): Blomsterstilleben, signerad och daterad J.Jungwirth 44, guache, ca 38x19 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Josef Jungwirth

Budhistorik (11 bud)
3412971
3412622
750
3412969
700
3412622
650
3412585
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.