Bordslampa funkis

477896

BORDSLAMPA, troligen Böhlmarks, 1930-tal, mässing med svängbar arm, svartlackerad pelare, höjd ca 52 cm

Smärre slitage, skärm saknas

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa funkis

Budhistorik (7 bud)
3414558
550
3414556
500
3414557
500
3414556
450
3414533

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.