Fåtölj skinn

477895

FÅTÖLJ, club-modell, skinn, 2000-tal, lös plymå, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj skinn

Budhistorik (44 bud)
3413940
10 500
3413939
10 000
3413939
9 400
3413937
9 200
3413936
9 000

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.