Reinhold Ljunggren litografi

477889

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Vintermotiv från Trosa, signerad R. Ljunggren, färglitografi 307/310, ca 32x39 cm

Fack 13

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (1 bud)

3405265
2017-08-07 19:58:21

2017-08-14 kl 21:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.