Bordsarmatur glas

477888

BORDSARMATUR, 1960/70-tal, glasfot med mässingdetaljer, skärm i textil, märkt Aneta 18381, höjd ca 75 cm

visst slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordsarmatur glas

Budhistorik

2017-08-13 kl 14:06
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer