Bordsarmatur glas

477888

BORDSARMATUR, 1960/70-tal, glasfot med mässingdetaljer, skärm i textil, märkt Aneta 18381, höjd ca 75 cm

visst slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordsarmatur glas

Budhistorik

2017-08-13 kl 14:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.