R Ljunggren Stockholm

477887

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Diana och Juno vid kaj i Stockholm", signerad R. Ljunggren, 1981, 46/140, färglitografi, ca 30,5x50 cm

Fack 10

R Ljunggren Stockholm
Budhistorik (6 bud)
3414008
550
3413989
500
3412945
450
3412052
3405879

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.