Reinhold Ljunggren litografi

477886

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Skeppsbrokajen signerad R. Ljunggren, 15/360 färglitografi, tryckytans mått ca 34x52 cm

Fack 7

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (14 bud)
3413882
900
3413874
850
3413620
3413873
3413620
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.