Hugo Matzenauer oljemålning

477882

HUGO MATZENAUER (född 1947 USA): Nybyggare i amerikanska öknen, signerad, olja på pannå, ca 51x66 cm

Hugo Matzenauer oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3412560
850
3412562
3412560
750
3412551
700
3412551
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.