Stolar allmoge

477880

STOLAR, 1 par, furu, allmoge, 17/1800-tal, solrygg, sitthöjd ca 49 cm

En stolsrygg med brännmärkning AAS, en ryggpinne saknas, skador

Möbler, Stolar

Rum 5

Stolar allmoge

Budhistorik (1 bud)

3412583
2017-08-13 14:20:34

2017-08-13 kl 14:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.