Engelsk skola, efter Reynolds, 1800-tal olja

477877

ENGELSK SKOLA, efter Reynolds (1800-tal): Bedjande gosse, på baksidan otydlig påskrift och daterad 1858, olja på duk, 77x63,5 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 21

Budhistorik (16 bud)
3413196
3404372
3413195
950
3404372
900
3413193
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.