Kvinna med barn gips

477870

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinna och barn, otydligt signerad, daterad 1930, gips, höjd ca 34, längd 43 cm

Nagg, missfärgningar, slitage

Konst, Skulpturer

Kvinna med barn gips

Budhistorik (1 bud)

3412987
2017-08-13 18:58:00

2017-08-13 kl 19:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.