Gerhard Lundberg

477869

GERHARD LUNDBERG (1905-1980): Skog, signerad, olja på duk, 63x69 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Gerhard Lundberg

Budhistorik (11 bud)
3417407
1 800
3417405
1 700
3417402
1 600
3417397
3417400
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.