Ture Pettersson

477867

TURE PETTERSSON (född 1919): Landskap, signerad, olja på duk, ca 52x68 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Ture Pettersson

Budhistorik

2017-08-16 kl 20:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.