Oidentifierad konstnär

477865

OIDENTIFERAD KONSTNÄR, porträtt, olja på duk, daterad a tergo 1822, ca 58x48 cm

lagning, krackeleradfärgbortfall

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (9 bud)
3417229
2 800
3417219
2 600
3417227
2 600
3417219
2 400
3417226

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.