Jorgo Krallis färgetsning

477861

JORGO KRALLIS (född 1937), komposition med musiker, signerad, 111/180, färgetsning, ca 35 x 47 cm

Rum 9, Vagga 1

Jorgo Krallis färgetsning
Budhistorik (4 bud)

3412437
3412529
3412437
3411178

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.