Hasse Hasselgren frihetsgudinnan

477860

HASSE HASSELGREN (1933-2002): Frihetsgudinnan, signerad och daterad -86, etsning HC, bildmått ca 44x33 cm

Fack 36

Budhistorik (8 bud)
3412800
650
3412798
600
3412792
550
3412787
500
3412785
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.