Väggskåp i fornnordisk stil

477857

VÄGGSKÅP, 1900-talets början, fornnordisk stil, träskuren dekor i form av drakar, invändigt med hyllplan samt draglåda, höjd 51, 32x16 cm

Smärre slitage, nyckel fast i skåpet

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7, Hylla 5

Väggskåp i fornnordisk stil

Budhistorik (13 bud)
3412492
2 600
3412001
2 400
3404253
3412000
3404253
1 700

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer