Väggskåp i fornnordisk stil

477857

VÄGGSKÅP, 1900-talets början, fornnordisk stil, träskuren dekor i form av drakar, invändigt med hyllplan samt draglåda, höjd 51, 32x16 cm

Smärre slitage, nyckel fast i skåpet

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7, Hylla 5

Väggskåp i fornnordisk stil

Budhistorik (13 bud)
3412492
2 600
3412001
2 400
3404253
3412000
3404253
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.