Skåp rokokostil

477856

SKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft, tvådelat, bemålat, bronserad dekor av rocailler, höjd 217, 150x56 cm

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skåp rokokostil

Budhistorik (28 bud)
3412193
2 800
3411283
2 600
3412190
2 400
3411283
3411195

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.