Harald Lindberg oljemålning

477854

HARALD LINDBERG (1904-1976): Stockholmsmotiv, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 48x60 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 45

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3404793
4 600
3407206
4 400
3404793
4 200
3407205
3404793
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.