Bordslampa stenmassa

477853

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stenmassa, dekor i relief av kvinno- och mansfigur samt fiskar, höjd inkl sockel 25 cm

Enstaka nagg

Belysning, Bordslampor

Bordslampa stenmassa

Budhistorik (1 bud)

3409937
2017-08-11 10:04:26

2017-08-13 kl 13:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.