Ardy Struwer glasobjekt

477852

ARDY STRÜWER (född 1939): "The painters dreamhat", signerad och numrerad í trycket 24/200, tryck på glasskiva/glasobjekt, med belysning, Glasvision ca 70x52 cm

I originalförpackning, nyskick, svart ram med bylysning medföljer

Glas, Konstglas, Diverse

Rum 11

Ardy Struwer glasobjekt
Budhistorik (21 bud)
3412871
2 400
3412868
3412831
3410202
1 900
3409659
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.