Skrivbord i nyrenässans

477851

SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, vitmålat, beslag i mässings, 5 lådor, höjd ca 74, 135x67 cm

Slitage, fläckar senare beslag och bemålning, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Skrivbord i nyrenässans

Budhistorik (17 bud)
3413077
1 300
3413095
1 300
3413077
3413067
3411626

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.