Orientmatta

477847

ORIENTMATTA, Persien, signerad, ca 346x234 cm

Ställvis hårdare slitage, kortsidor saknar några knutar

Mattor/Textilier

Rum 10

Orientmatta

Budhistorik (14 bud)
3413353
3 200
3413350
3413347
2 800
3413332
2 600
3413328
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.