Arvid Öström Blomsterstilleben

477846

ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Sommarblomster, signerad A.Öström, olja på pannå, ca 20,5x14 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 26

Budhistorik (2 bud)

3412211
3403047

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.