Paul Gauguin färgträsnitt

477843

PAUL RENÈ GAUGUIN (1911-76): Flicka med fläta, signerad och daterad 1962, 27/260, färgträsnitt, 69x41 cm

Fack 15

Paul Gauguin färgträsnitt
Budhistorik (12 bud)
3412776
2 400
3412269
3409049
3410998
3409049
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.