Waldemar Lorentzon oljemålning

477840

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): ""Synrand" (Torekov 1966), signerad Lorentz, ā tergo betitlad och signerad Waldemar Lorentzon, olja på pannå, 15,5x32 cm

Budhistorik (41 bud)
3413358
15 500
3413356
15 000
3413354
14 500
3413351
14 000
3413349
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.