Samling tenn

477837

FAT, STOP, TALLRIKAR 1 par, FLASKA, 5 dlr, tenn, kopia efter äldre förlaga, 1900-tal, fatets längd 37, tallrikarnas diameter 30, stopet och flaskans höjd ca 21 cm

Slitage, ytmärken

Diverse

Monter 19

Samling tenn

Budhistorik (4 bud)

3414151
450
3405394
3405394
3405002

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.