Josef Jungwirth oljemålning

477836

JOSEF JUNGWIRTH (1869-1950): Motiv från Wachau, signerad och daterad J.Jungwirth 1930, olja på duk, 72x46 cm

Klackeleringar

Konst, Äldre måleri

Josef Jungwirth oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3413286
3412247
3413284
3412247
3412246
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.