Ljuskrona

477835

LJUSKRONA, 1900-talets slut, stomme i förgylld mässing, höjd ca 52 cm

Enstaka prismor kan saknas

Belysning, Ljuskronor

Rum 13

Ljuskrona

Budhistorik (14 bud)
3413367
1 300
3413731
3413367
3413364
3413362
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.