Soffbord

477834

SOFFBORD, s.k. Butlers tray, mahogny, 1900-talets andra hälft, höjd ca 55, utfällt 120x89 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Soffbord

Budhistorik (5 bud)
3414141
500
3414116
450
3407746
3407346
3406689

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.