Matgrupp rokokostil

477833

MATGRUPP, 5 dlr, rokokostil, 1900-talets första hälft, bemålad, bronserad dekor, bestående av 4 stolar och bord med 3 iläggskivor á 30, höjd ca 73 , diameter 114 cm

Bruksslitage, fläckar, ytmärken

Möbler, Matsalsmöbler

Matgrupp rokokostil

Budhistorik (4 bud)

3414400
600
3413660
550
3410546
500
3407885

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.