Nils Forsberg oljemålning

477832

NILS FORSBERG (1842-1934): Pikenerare, signerad och daterad Nils Forsberg 1890, olja på pannå, 60x49 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Nils Forsberg oljemålning

Budhistorik (30 bud)
3413117
11 000
3413111
10 500
3413104
10 000
3413099
9 800
3413094
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.