Nils Forsberg oljemålning

477832

NILS FORSBERG (1842-1934): Pikenerare, signerad och daterad Nils Forsberg 1890, olja på pannå, 60x49 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Nils Forsberg oljemålning

Budhistorik (30 bud)
3413117
11 000
3413111
10 500
3413104
10 000
3413099
9 800
3413094
9 600

Slutpris SEK:
11 000
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer