Sängbord rokokstil

477830

SÄNGBORD, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, betsad furu, med hyllplan, skrivskiva samt låda i sargen, höjd ca 70, 41x30 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord rokokstil

Budhistorik (36 bud)
3412694
6 600
3412712
6 400
3412694
5 600
3412689
5 400
3412678
5 200

Slutpris SEK:
6 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer