Sängbord rokokstil

477830

SÄNGBORD, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, betsad furu, med hyllplan, skrivskiva samt låda i sargen, höjd ca 70, 41x30 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord rokokstil

Budhistorik (36 bud)
3412694
6 600
3412712
6 400
3412694
5 600
3412689
5 400
3412678
5 200

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.