Skrivbord sengustaviansk stil

477829

SKRIVBORD, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerat med mahogny, beslag i mässing, 5 lådor, delvis läderklädd skiva, höjd ca 75, 135x74 cm

Slitage, nyckel saknas

Möbler, Kontorsmöbler

Skrivbord sengustaviansk stil

Budhistorik (28 bud)
3412431
3412430
3 800
3412429
3 600
3412427
3 400
3412428
3 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer