Skrivbord sengustaviansk stil

477829

SKRIVBORD, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerat med mahogny, beslag i mässing, 5 lådor, delvis läderklädd skiva, höjd ca 75, 135x74 cm

Slitage, nyckel saknas

Möbler, Kontorsmöbler

Skrivbord sengustaviansk stil

Budhistorik (28 bud)
3412431
3412430
3 800
3412429
3 600
3412427
3 400
3412428
3 400

Slutpris SEK:
404 EUR, 479 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.