Harry Wichmann litografi

477827

HARRY WICHMAN (1916-1993): "Skärgårdbåt", signerad Wichmann -68, färglitografi, 55/250, ca 55x38 cm

Fack 6

Harry Wichmann litografi
Budhistorik (1 bud)

3409624
2017-08-10 22:36:41

2017-08-13 kl 15:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.