Eero Aarnio stolar Flamingo

477825

EERO AARNIO (född 1932), "Flamingo", stolar, 1 par, 1970-tal, svartlackerade, grön klädsel i textil, sitthöjd ca 43 cm

Sprickor, slitage

Möbler, Stolar

Rum 7

Eero Aarnio stolar Flamingo

Budhistorik (15 bud)
3412891
1 600
3412890
3412881
1 400
3412879
1 300
3412875

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.