Armlänstolar rokokostil

477822

ARMLÄNSTOLAR, 1 par, björk, 1900-talets första hälft, rokokostil, skuren dekor av snäckformationer, blommig klädsel, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, repor

Möbler, Fåtöljer

Armlänstolar rokokostil

Budhistorik (14 bud)
3412988
3404615
3404615
3408253
1 400
3404615

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.