Marika Lang

477817

MARIKA LANG (född 1961): Östermalms hallen, ur mappen "flärd", färglitografi, signerad och numrerad Marika Lang, 202/290, bildstorlek 56x76 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Marika Lang
Budhistorik (6 bud)
3439982
550
3439910
500
3438424
450
3435471
3432489

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.