Marika Lang

477816

MARIKA LANG (född 1961): Sturebadet, ur mappen "flärd", färglitografi, signerad och numrerad Marika Lang, 202/290, bildstorlek 76x56 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Marika Lang
Budhistorik (10 bud)
3441135
750
3439695
700
3439695
600
3439319
550
3433060
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.