Marika Lang

477815

MARIKA LANG (född 1961): Café Opera, ur mappen "flärd", färglitografi, signerad och numrerad Marika Lang, 10/290, bildstorlek 76x56 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Marika Lang
Budhistorik (11 bud)
3441345
3441136
750
3441136
700
3441344
650
3441136
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.