Marika Lang

477814

MARIKA LANG (född 1961): Nobelmiddagen, ur mappen "flärd", färglitografi, signerad och numrerad Marika Lang, 227/290, bildstorlek 76x56 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Marika Lang
Budhistorik (11 bud)
3441134
750
3433056
700
3441132
700
3433056
650
3440984
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.