Fåtölj

477808

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, stoppad textilklädsel, stomme i lackerat trä, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj

Budhistorik (9 bud)
3412955
700
3412765
650
3412509
600
3412216
550
3407538
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.