Vilstol

477807

DÄCKSTOL, bok, 2000-tal, ställbar sittvinkel, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 9

Vilstol

Budhistorik (13 bud)
3412160
1 600
3411564
3412159
3411564
1 400
3411013
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.